Skip to the content

ATKV- Uitvoerende komitee

Sonél Brits

Sonél Brits

Besturende direkteur: ATKV-MSW

 

Johan Schoeman

Johan Schoeman

Maatskappysekretaris: ATKV-Groep

Tommy Truscott

Tommy Truscott

Finansiële direkteur: ATKV-Groep

Bestuurders

Mercia Eksteen

Mercia Eksteen

Hoofbestuurder: Kommunikasie
011 919 9011
MerciaE@atkv.org.za

Johan Esterhuizen

Johan Esterhuizen

Bestuurder: Jeugprojekte
011 919 9059
JohanE@atkv.org.za

David Koch

David Koch

Bestuurder: IT
011 919 9041
DavidK@atkv.org.za

Gerrie Lemmer

Gerrie Lemmer

Uitvoerende hoof: Kultuur
011 919 9060
GerrieL@atkv.org.za

Jan Nelson

Jan Nelson

Nakomingsbeampte en Interne Oudit
011 919 9106
JanN@atkv.org.za

Dominic Paris

Dominic Paris

Bestuurder: Produkontwikkeling
011 919 9036
DominicP@atkv.org.za

Johan Jack Smith

Johan Jack Smith

Redakteur: Taalgenoot
011 919 9125
JohanS@atkv.org.za

Jerome Steenkamp

Jerome Steenkamp

Bestuurder: ATKV-AbbAsorg
011 919 9096
JeromeS@atkv.org.za

Jackie Ströh

Jackie Ströh

Bestuurder: Inbelsentrum
011 919 9052
JackieS@atkv.org.za

Sanri van der Walt

Sanri van der Walt

Finansiële hoofbestuurder: ATKV-MSW
011 919 9094
SanriV@atkv.org.za