Skip to the content

ATKV- Uitvoerende komitee

Sonél Brits

Sonél Brits

Besturende direkteur: ATKV-MSW
011 919 9128
SonelB@atkv.org.za

 

Dr. Danny Titus

Dr. Danny Titus

Uitvoerende direkteur: korporatiewe aangeleenthede
011 919 9002
DannyT@atkv.org.za

Johan Schoeman

Johan Schoeman

Waarnemende maatskappysekretaris
011 919 9093
JohanSchoeman@atkv.org.za

Tommy Truscott

Tommy Truscott

Finansiële direkteur: ATKV-groep
011 919 9085
TommyT@atkv.org.za

Bestuurders

Dirk Botha

Dirk Botha

Bestuurder: Mensehulpbronne
011 919 9064
DirkB@atkv.org.za

Seymour Bothman

Seymour Bothman

Senior Bestuurder: Onderwysprojekte
011 919 9102
SeymourB@atkv.org.za

Karien Brits

Karien Brits

Bestuurder: Taal
011 919 9136
KarienB@atkv.org.za

Nita Cronjé

Nita Cronjé

Bestuurder: Produksies en Feeste
011 919 9087
NitaC@atkv.org.za

Mercia Eksteen

Mercia Eksteen

Hoofbestuurder: Kommunikasie
011 919 9011
MerciaE@atkv.org.za

Johan Esterhuizen

Johan Esterhuizen

Bestuurder: Jeugprojekte
011 919 9059
JohanE@atkv.org.za

Petro Greeff

Petro Greeff

Bestuurder: Kliëntediens
011 919 9052
PetroG@atkv.org.za

Gerrie Lemmer

Gerrie Lemmer

Uitvoerende hoof: Kultuur
011 919 9060
GerrieL@atkv.org.za

Jan Nelson

Jan Nelson

Nakomingsbeampte
011 919 9106
JanN@atkv.org.za

Debbie Oliphant

Debbie Oliphant

Senior rekenmeester
011 919 9047
DebbieO@atkv.org.za

Dominic Paris

Dominic Paris

Bestuurder: Produkontwikkeling
011 919 9036
DominicP@atkv.org.za

Johan Jack Smith

Johan Jack Smith

Redakteur: Taalgenoot
011 919 9125
JohanS@atkv.org.za

Sanri van der Walt

Sanri van der Walt

Finansiële hoofbestuurder: ATKV-MSW
011 919 9094
SanriV@atkv.org.za

Nico Visser

Nico Visser

Hoofbestuursrekenmeester
011 919 9045
NicoV@atkv.org.za