Skip to main content

VOORSITTER

Dr. Marlene le Roux

VISEVOORSITTER

Mnr. Dirk Lotter

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Pieter Geldenhuys

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Me. Charmel Flemming

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Deon Rossouw

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Susan Smith

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Robert Goff

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Brendan Paulse

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-SAKE

Mnr. Schalk Cilliers

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-MSW

Mev. Sonél Brits

FINANSIËLE DIREKTEUR: ATKV-GROEP

Mnr. Tommy Truscott

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Dirk Lotter


NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Christo van der Rheede

DIREKSIE-LID

Mnr. Pieter Geldenhuys

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-SAKE

Mnr. Schalk Cilliers

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Elmarie Slabbert

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Marius Schoeman

   

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-MSW

Mev. Sonél Brits

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

FINANSIËLE DIREKTEUR: ATKV-GROEP

Mnr. Tommy Truscott

HOOFBESTUURDER: KOMMUNIKASIE

Mercia Eksteen

011 919 9011
MerciaE@atkv.org.za

UITVOERENDE HOOF: KULTUUR

Gerrie Lemmer

011 919 9060
GerrieL@atkv.org.za

BESTUURDER: JEUGPROJEKTE

Johan Esterhuizen

011 919 9059
JohanE@atkv.org.za

BESTUURDER: IT

David Koch

011 919 9041
DavidK@atkv.org.za

NAKOMINGSBEAMPTE

Jan Nelson

011 919 9106
JanN@atkv.org.za

BESTUURDER: PRODUKONTWIKKELING

Dominic Paris

011 919 9036
DominicP@atkv.org.za

MENSEKAPITAALBESTUURDER

Selinah Seipei

011 919 9021
SelinahS@atkv.org.za

REDAKTEUR: TAALGENOOT

Johan Jack Smith

011 919 9125
JohanS@atkv.org.za

BESTUURDER: ATKV-ABBASORG

Jerome Steenkamp

011 919 9096
JeromeS@atkv.org.za

BESTUURDER: INBELSENTRUM

Jackie Ströh

011 919 9052
JackieS@atkv.org.za

FINANSIËLE HOOFBESTUURDER: ATKV-MSW

Sanri van der Walt

011 919 9094
SanriV@atkv.org.za

BESTUURDER: ATKV-TAKKE

Elda Kruger

079 996 5299
EldaK@atkv.org.za

SKIEREILAND/WESKUS

Elize Fortuin

078 941 7758
efortuin@atkv.org.za

OOS-KAAP/VRYSTAAT/ NOORD-KAAP

Gertjan Holtzhausen

082 563 4457
gertjanh@atkv.org.za

KWAZULU-NATAL/OOS-VRYSTAAT

Coenraad van Rensburg

083 609 8443
coenraadv@atkv.org.za

OOS-KAAP/SUID-KAAP

Christie Swanepoel

071 066 3530
christies@atkv.org.za

GAUTENG/MPUMALANGA

Magon Mouton

076 098 4765
magonm@atkv.org.za

BOLAND/KAROO

Almero Oosthuizen

073 154 2008
almeroo@atkv.org.za

VRYSTAAT

Andriëtte Potgieter

GAUTENG/LIMPOPO

Melvin Tobias

082 623 5239
melvint@atkv.org.za

NOORDWES/KALAHARI/NAMIBIË

Marco van den Berg

074 555 6902
marcov@atkv.org.za

VOORSITTER

Dr. Marlene le Roux

VISEVOORSITTER

Mnr. Dirk Lotter

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Pieter Geldenhuys

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Me. Charmel Flemming

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Deon Rossouw

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Susan Smith

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Marius Ungerer

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Brendan Paulse

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-SAKE

Mnr. Schalk Cilliers

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-MSW

Mev. Sonél Brits

FINANSIËLE DIREKTEUR: ATKV-GROEP

Mnr. Tommy Truscott

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Dirk Lotter

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Christo van der Rheede

DIREKSIE-LID

Mnr. Pieter Geldenhuys

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-SAKE

Mnr. Schalk Cilliers

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Prof. Elmarie Slabbert

NIE-UITVOERENDE DIREKTEUR

Mnr. Marius Schoeman

BESTURENDE DIREKTEUR: ATKV-MSW

Mev. Sonél Brits

MAATSKAPPYSEKRETARIS: ATKV-GROEP

Mnr. Johan Schoeman

FINANSIËLE DIREKTEUR: ATKV-GROEP

Mnr. Tommy Truscott

HOOFBESTUURDER: KOMMUNIKASIE

Mercia Eksteen

011 919 9011
MerciaE@atkv.org.za

UITVOERENDE HOOF: KULTUUR

Gerrie Lemmer

011 919 9060
GerrieL@atkv.org.za

BESTUURDER: JEUGPROJEKTE

Johan Esterhuizen

011 919 9059
JohanE@atkv.org.za

BESTUURDER: IT

David Koch

011 919 9041
DavidK@atkv.org.za

NAKOMINGSBEAMPTE

Jan Nelson

011 919 9106
JanN@atkv.org.za

BESTUURDER: PRODUKONTWIKKELING

Dominic Paris

011 919 9036
DominicP@atkv.org.za

MENSEKAPITAALBESTUURDER

Selinah Seipei

011 919 9021
SelinahS@atkv.org.za

REDAKTEUR: TAALGENOOT

Johan Jack Smith

011 919 9125
JohanS@atkv.org.za

BESTUURDER: ATKV-ABBASORG

Jerome Steenkamp

011 919 9096
JeromeS@atkv.org.za

BESTUURDER: INBELSENTRUM

Jackie Ströh

011 919 9052
JackieS@atkv.org.za

FINANSIËLE HOOFBESTUURDER: ATKV-MSW

Sanri van der Walt

011 919 9094
SanriV@atkv.org.za

BESTUURDER: ATKV-TAKKE

Elda Kruger

079 996 5299
EldaK@atkv.org.za

SKIEREILAND/WESKUS

Elize Fortuin

078 941 7758
efortuin@atkv.org.za

OOS-KAAP/VRYSTAAT/ NOORD-KAAP

Gertjan Holtzhausen

082 563 4457
gertjanh@atkv.org.za

KWAZULU-NATAL/OOS-VRYSTAAT

Coenraad van Rensburg

083 609 8443
coenraadv@atkv.org.za

OOS-KAAP/SUID-KAAP

Christie Swanepoel

071 066 3530
christies@atkv.org.za

GAUTENG/MPUMALANGA

Magon Mouton

076 098 4765
magonm@atkv.org.za

BOLAND/KAROO

Almero Oosthuizen

073 154 2008
almeroo@atkv.org.za

VRYSTAAT

Andriëtte Potgieter

GAUTENG/LIMPOPO

Melvin Tobias

082 623 5239
melvint@atkv.org.za

NOORDWES/KALAHARI/NAMIBIË

Marco van den Berg

074 555 6902
marcov@atkv.org.za